Czyli o absurdach i głupocie w polityce, reklamie, mediach i życiu codziennym
Blog > Komentarze do wpisu

Jarosław na prezydenta w USA!

W zwiazku z miażdżącym wynikiem wyborczym Jarosława wśród Polonii amerykańskiej (prawie 70% w pierwszej turze), pojawiła się idea, aby do ostatniego ocalałego Tu-154 zapakować Jarka z kotem, rodziną i przydupasami i wysłać pospiesznym lotem do USA. Najlepiej bez międzylądowania.

Jarosław mógłby objąć w Stanach funkcję prezydenta na uchodźstwie jako Yaro Katchinsky. Niech się oczadziała Polonia przekona na swojej moherowej skórze, co nam chciała zafundować na najbliższe pięć lat.

Trwają pertraktacje z rządem USA w sprawie załatwienia jakiejś sensownej roboty dla pretorian Jarka. Na roboczo pojawiły się następujące propozycje:

  • Spindoktorzy Kaminsky i Whiteman mogą robić w propagandzie i dalej kreować wizerunek Jarka wśród Polonii
  • Jack Coorsky zajmie się wciskaniem kitu ciemnemu ludowi (należy liczyć się z zamieszkami na tle etnicznym). Warunkiem postawionym przez stronę amerykańską było to, żeby Coorsky złożył oświadczenie, że ewentualne zastrzelenie go w trakcie jazdy za policyjnym konwojem nie jest działaniem politycznym, a jedynie normalną procedurą bezpieczeństwa
  • Joaquin Dirtman będzie jak zwykle pilnował partyjnej dyscypliny
  • Teddy Cymansky będzie występował w telewizjach śniadaniowych, lunchowych i na proszonych kolacjach
  • Johnny Speedman poprowadzi talk show "It's worthy to talk together" dla mniejszości pakistańskiej, co pozwoli mu bez wysiłku zapanować nad publicznością
wtorek, 22 czerwca 2010, ogrodnik.january
dfgdsf ggfhdfhj gfhjk jfhgk fghkj fgjhk fhjk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: